Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN
Srebrna gwiazda

Ma 96 lat i nie zwalnia tempa! Iris Apfel, jak sama się określa „geriatryczna celebrytka”, to wyjątkowo kreatywna i przedsiębiorcza kobieta udowadniająca, że w każdym wieku można spełniać marzenia, oddawać się pasjom i być ikoną stylu.

Iris rozpoczęła swoją karierę ponad 60 lat temu w przemyśle odzieżowym. Później zajmowała się projektowaniem wnętrz, ma na koncie nawet restaurowanie Białego Domu. W ostatnich latach w całości oddała się projektowaniu mody i to mody przez duże M!

Kolekcja odzieży zaprojektowanej przez Panią Apfel była wystawiana w 2005 r. w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. To połączenie stylu haute couture i perełek rodem z pchlego targu, różnorodność kolorów, materiałów i tekstur. Odzież oryginalna jak sama Iris – kolorowa, wyrazista w wielkich, charakterystycznych okularach. Podejście Apfel do stylu, to wynik obserwacji i niechęci wobec nudy i jednolitości panującej w ulicznej modzie.

Ale to jeszcze nie koniec! Ta 96-letnia kobieta deklaruje, że ma jeszcze wiele projektów do zrealizowania. Marzy o książce, nowej linii odzieżowej oraz własnej lalce Barbie. Życzymy sukcesów i jeszcze więcej kreatywności.

Senior Apartments osiedle senioralne – emerytura to dopiero początek!