Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Aktywności

Na osiedlu senioralnym jesteś członkiem społeczności, w której każdy czuje się potrzebny i nikt nie czuje się samotny. Tu każdy ma swoją rolę do odegrania i może wykorzystać cenne życiowe doświadczenie. Wierzymy, że naturalne ograniczenia wynikające z wieku czy stanu zdrowia nie powinny zamykać seniorów w czterech ścianach i skazywać ich na monotonię i nudę.

Nareszcie na emeryturze!

Emerytura to doskonały moment na korzystanie z przyjemności życia! Dokładamy wielu starań, aby życie towarzyskie na naszym osiedlu kwitło i zachęcało do nawiązywania nowych, ciekawych relacji sąsiedzkich.

Nasz zespół odgrywa tu istotną rolę. Szczególnie ważnym ogniwem jest tu asystent mieszkańców – osoba, która zna każdego z nich, wie co lubią, a czego nie, zna ich zainteresowania, pasje i marzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachęcić każdego mieszkańca do twórczego włączenia się w życie osiedlowej społeczności.

Bądź aktywny!

Zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić dzień? Wystarczy, że spojrzysz na kalendarz Senior Apartments – jest wypełniony pomysłami na aktywności, wydarzenia, wyjścia, wycieczki, wykłady, wspólne spotkania i uroczystości. Możesz wstać wcześnie rano, albo przeciwnie – spać do południa. Zawsze znajdziemy czas na coś ciekawego i to Ty decydujesz na co masz ochotę.

Na zajęcia z yogi śmiechu, na nordic walking w pobliskim lesie, na grilla z sąsiadami lub wyjście do kina, a może na wykład na uniwersytecie trzeciego wieku? Nasz plan aktywności pomoże Tobie lub Twojemu bliskiemu odkryć nowe pasje, ćwiczyć umysł, nawiązać nowe znajomości, a tym samym wieść szczęśliwe i bezpieczne życie.

>>> Posiadamy ostatnie dostępne apartamenty – poznaj naszą ofertę i już dziś umów się na wizytę na osiedlu senioralnym <<<

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji!