Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Aktywności

Koniec z samotnością

Na osiedlu senioralnym jesteś członkiem społeczności, w której każdy czuje się potrzebny i nikt nie czuje się samotny. Tu każdy ma swoją rolę do odegrania i może wykorzystać cenne życiowe doświadczenie.
Wierzymy, że naturalne ograniczenia wynikające z wieku czy stanu zdrowia nie powinny zamykać seniorów w czterech ścianach i skazywać ich monotonię i nudę. Emerytura to doskonały moment na korzystanie z przyjemności życia! Dokładamy wielu starań, aby życie towarzyskie na naszym osiedlu kwitło i zachęcało do nawiązywania nowych ciekawych relacji sąsiedzkich. Nasz zespół odgrywa tu ważna rolę, w szczególności osobisty asystent mieszkańców, który zna każdego z nich, wiec co lubią, czego nie lubią, co ich interesuje, jakie są ich pasje, a co zawsze było ich marzeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachęcić każdego mieszkańca to twórczego włączenia się życie osiedlowej społeczności.

Bądź aktywny na tyle na ile chcesz

Zastanawiasz się, jak możesz ciekawie spędzić dzień? Wystarczy, że spojrzysz na kalendarz Senior Apartments – jest wypełniony pomysłami na aktywności, wydarzenia, wyjścia, wycieczki, wykłady, wspólne spotkania i uroczystości. Bez znaczenia czy chcesz wstać wcześnie rano, czy wręcz odwrotnie – zawsze znajdziemy coś ciekawego do zrobienia, ale to Ty decydujesz na co masz ochotę. Na zajęcia z yogi śmiechu, na nordic walking w pobliskim lesie, na grilla z sąsiadami lub wyjście do kina, a może na wykład na uniwersytecie trzeciego wieku? Nasz plan aktywności może Tobie lub Twojemu bliskiemu odkryć nowe pasje, ćwiczyć umysł, nawiązać nowe znajomości i tym samym wieść szczęśliwe życie.