Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Concierge - Twój prywatny asystent

Concierge to osoba do zadań codziennych i specjalnych. To prywatny asystent o szerokim wachlarzu umiejętności, który służy radą i pomocą w niemal każdej sytuacji.

Prywatny asystent

Nie masz ochoty zajmować się nudnymi formalnościami i męczącymi sprawami urzędowymi? Nic prostszego – nasz concierge zrobi to za Ciebie! Pomoże w formalnościach związanych z dotychczasowym mieszkaniem, obsługą jego wynajmu, przypomni i pomoże opłacić rachunki, zaplanuje i zorganizuje zakupy, zajmie się korespondencją, a także doradzi w sprawach rodzinnych. Prywatny asystent przypomni Ci o ważnych uroczystościach, zorganizuje przyjęcie dla sąsiadów lub spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną. Będzie stał na straży Twojego bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwo unikniesz nieuczciwych kontaktów, fałszywej korespondencji, albo oszustw „na wnuczka”.

Concierge dba o życie towarzyskie osiedla, aby nikt nie czuł się osamotniony. Opracowuje dla naszych mieszkańców, dostosowany do ich preferencji, plan aktywności, organizuje wycieczki, wyjazdy do kina oraz teatru.

Z usług concierge mogą korzystać nie tylko mieszkańcy. Jest on ważnym ogniwem na linii kontaktu rodzina-mieszkaniec. Od niego Rodzina może uzyskać najważniejsze informacje na temat potrzeb czy samopoczucia swojego bliskiego.

>>> Jesteś na emeryturze – utrzymanie domu zostaw nam!

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas!