Call us:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Concierge - Twój prywatny asystent

Concierge to osoba do zadań codziennych i specjalnych. To prywatny asystent o szerokim wachlarzu umiejętności, który służy radą i pomocą w niemal każdej sytuacji.

Prywatny asystent

Nie masz ochoty zajmować się nudnymi formalnościami i męczącymi sprawami urzędowymi? Nic prostszego – nasz concierge zrobi to za Ciebie! Pomoże w formalnościach związanych z dotychczasowym mieszkaniem, obsługą jego wynajmu, przypomni i pomoże opłacić rachunki, zaplanuje i zorganizuje zakupy, zajmie się korespondencją, a także doradzi w sprawach rodzinnych. Prywatny asystent przypomni Ci o ważnych uroczystościach, zorganizuje przyjęcie dla sąsiadów lub spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną. Będzie stał na straży Twojego bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwo unikniesz nieuczciwych kontaktów, fałszywej korespondencji, albo oszustw „na wnuczka”.

Concierge dba o życie towarzyskie osiedla, aby nikt nie czuł się osamotniony. Opracowuje dla naszych mieszkańców, dostosowany do ich preferencji, plan aktywności, organizuje wycieczki, wyjazdy do kina oraz teatru.

Z usług concierge mogą korzystać nie tylko mieszkańcy. Jest on ważnym ogniwem na linii kontaktu rodzina-mieszkaniec. Od niego Rodzina może uzyskać najważniejsze informacje na temat potrzeb czy samopoczucia swojego bliskiego.

>>> Jesteś na emeryturze – utrzymanie domu zostaw nam!

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas!