Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Oferta dla inwestorów

Polska jest najszybciej starzejącym się krajem w Europie, co pociąga za sobą gwałtowny wzrost zapotrzebowania na szeroko pojęte usługi opiekuńcze. Jednocześnie w świadomości społecznej domy opieki są źle akceptowane – dzisiaj praktycznie wyłącznie jako rozwiązanie dla osób leżących i ciężko chorych. Rośnie populacja seniorów „okresu dobrobytu” świadomie oczekujących utrzymania dotychczasowej jakości życia. To dla nich rozwiązaniem są mieszkania senioralne.

Spółka Senior Apartments jest pierwszym w Polsce inwestorem i operatorem mieszkań senioralnych, łączących infrastrukturę dostosowaną do potrzeb osób starszych z pakietem usług bytowych, opiekuńczych i medycznych dostępnych na miejscu. Mieszkania senioralne oferowane są w formule najmu długoterminowego lub zakupu inwestycyjnego w modelu condo.

Mieszkanie senioralne to dostarczane przez Senior Apartments kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczne, wygodne, normlane życie na emeryturze w społeczności, w której żyjąc samodzielnie nie jest się samotnym.

Mieszkania senioralne są zaprojektowane od podstaw z myślą o potrzebach osób po 65 roku życia; są położone w atrakcyjnych miejskich lokalizacjach, a mieszkańcy mają na miejscu dostęp do usług, które zaspokajają codzienne potrzeby i podnoszą jakość życia – tj. usług opiekuńczych i medycznych, rehabilitacji oraz sklepów i restauracji.

Oczekiwany wzrost cen mieszkań senioralnych oraz możliwy udział w dochodach z tytułu sprzedaży usług dodatkowych to ciekawa propozycja inwestycyjna dla dzieci seniorów, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych dodatkowo wzmocniona możliwością wynajmu dotychczas zajmowanego przez seniora, zwykłego mieszkania.

Mieszkania senioralne dostępne są w cenach osiągalnych dla przeciętnego emeryta z dużego i średniego miasta.

 

W przypadku zainteresowania ofertą inwestycyjną prosimy o kontakt pod adresem e-mail: inwestycje@seniorapartments.pl