Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Obsługa administracyjna

Uwolnij się od kłopotów i obowiązków

Jaki jest najlepszy sposób na cieszenie się zasłużonym odpoczynkiem na emeryturze? Pozbycie się męczących i czasochłonnych obowiązków związanych z utrzymaniem domu! Zamiast tracić czas i siły na sprzątanie, odkurzanie, pranie zasłon, mycie okien, grabienie liści czy borykanie się z usterkami sprzętów, możesz poświęcić go na rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność.

Do Twojej dyspozycji

Nasz zespół administracyjny dostępny jest na osiedlu przez cały dzień i podejmie się każdego zadania od posprzątania po wizycie gości, przez powieszenie nowego obrazka na ścianie, wymianę żarówki lub naprawę pralki, po wsparcie w ustawieniach ulubionych kanałów telewizyjnych.

Apartamenty są urządzone i w pełni wyposażone, jeśli jednak masz takie życzenie, możesz przeprowadzić się do nas z własnymi meblami, obrazami, ozdobami i pamiątkami. Nasz zespół pomoże Ci zorganizować przeprowadzkę i zaaranżować Twoje nowe mieszkanie.

Usiądź wygodnie, odpręż się i pozwól naszym pracownikom zająć się utrzymaniem ogrodu, trawników i roślin, aby cieszyły oczy mieszkańców przez cały rok. Już nie musisz kosić trawy czy sprzątać ścieżek, żeby korzystać z ich uroków. Jeżeli Twoim hobby lub marzeniem jest praca w ogrodzie, z największą przyjemnością pomożemy Ci w jego realizacji.

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji