Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Opieka medyczna

Osiedle senioralne to bezpieczne i przyjazne otoczenie, w którym osoby starsze mogą kontynuować wartościowe życie bez względu na to, że okresowo lub stale wymagają opieki. W odróżnieniu od domów opieki, który wymaga wyrzeczenia się wielu cennych w życiu wartości, u nas nikt nie musi rezygnować z prywatności, poczucia niezależności, własnych przyzwyczajeń i spraw, które sprawiały radość. Jednocześnie w każdej chwili może liczyć na pomoc i wsparcie naszego personelu.

Naszym mieszkańców obejmujemy całodobową opieką, pomagając im we wszystkich aspektach codziennego życia. Nasz zespół składa się z opiekunów, pielęgniarek, fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych.

Bezpieczeństwo i opieka

Przez całą dobę nad mieszkańcami czuwają opiekunowie i opiekunki, których zadaniem jest pomoc w czynnościach dnia codziennego. Od pomocy przy wstaniu z łóżka, transferu na wózek, ubraniu się przez pomoc przy posiłkach, wspólne spacery i udział w aktywnościach po pomoc przy toalecie i kąpieli). W ofercie posiadamy szeroki wybór dodatkowych usług opiekuńczych, związanych z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami.

Do dyspozycji mieszkańców jest także pielęgniarka, która podczas codziennych wizyt odwiedza mieszkańców, rozmawia o stanie zdrowia, kontroluje najważniejsze parametry, sprawdza leki, koordynuje zaplanowane wizyty lekarskie, te na osiedlu jak i w placówkach medycznych.

 

Mieszkańcom zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji opieki medycznej – od umawiania wizyt lekarskich, przez przedłużanie recept, zleceń na materiały higieniczne wypisywanie skierowań po zakupy w aptece.

Mieszkańców zapisujemy do lekarza rodzinnego w najbliższej placówce medycznej, dzięki czemu mogą korzystać ze świadczeń w ramach ubezpieczenia NFZ.

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji!