Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Pierwsze osiedle senioralne w Polsce

Wyobraźcie sobie urocze, kameralne osiedle, zaprojektowane od podstaw z myślą o potrzebach seniorów. Pełne zieleni, z przyjaznymi sąsiadami, życzliwą obsługą spełniającą wszystkie życzenia mieszkańców i licznymi udogodnieniami dla osób starszych. To właśnie osiedle Senior Apartments położone zaledwie o 20 km od centrum Warszawy.

Mieszkańcy w każdej chwili mogą liczyć na pomoc i wsparcie personelu, a szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych ułatwia codzienne funkcjonowanie. System szybkiego wzywania pomocy oraz monitoring to tylko niektóre elementy służące bezpieczeństwu mieszkańców.

Otaczający osiedle teren jest pełen zieleni i dobrze oświetlony, posiada liczne miejsca do odpoczynku, altanki, ławki, fontannę, a także uroczy ogródek kwiatowo-warzywny.

Mieszkańcy tworzą inspirującą i motywującą do życia społeczność mieszkającą w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu nowoczesnej architektury. Tu chce się mieszkać na emeryturze!

Dlaczego wynajem?

Idea assisted living oznacza wszechobecną wygodę i komfort, także w zakresie dostępności naszych usług. Nie są potrzebne żadne nakłady inwestycyjne. Aby przeprowadzić się na osiedle nie trzeba kupować tam domu – wystarczy go wynająć!

Dzięki oferowaniu mieszkań wyłącznie w formie wynajmu gwarantujemy, że nasze osiedle nie zmieni swojego charakteru, a standard usług pozostanie zawsze na wysokim poziomie. Mieszkańcami zawsze będą seniorzy, którzy mając do dyspozycji nasz personel nie będą musieli zmagać się z codziennymi obowiązkami.

Przygotowaliśmy specjalny kalkulator finansowy, dzięki któremu każdy może dowiedzieć się, jak sfinansować swoją przeprowadzkę na osiedle senioralne.

>> Przejdź do kalkulatora <<

Galeria

Dopasowane do Ciebie

Apartamenty pozbawione są barier architektonicznych, progów, schodów czy niestabilnych powierzchni, które utrudniają sprawne funkcjonowanie osób z ograniczeniami ruchowymi. Każdy element wyposażenia wnętrz został dobrany z myślą o osobach starszych, o osobach borykających się z kłopotami z pamięcią, poruszających się na wózkach lub o kulach czy lasce.

Sterowane elektrycznie łóżka ułatwiają wstawanie i zajęcie wygodnej pozycji np. do czytania czy oglądania telewizji. Automatyczne oświetlenie nocne wskazuje drogę do łazienki oraz sypialni. Dostępny system multimedialny dostarcza rozrywki i umożliwia kontakt z bliskimi.

Poznaj naszą ofertę!

Mieszkańcom zapewniamy całodobową opiekę personelu, wyżywienie, wsparcie w codziennych obowiązkach, szeroki wachlarz aktywności, programy rehabilitacyjne i wiele innych.

Ostatnie dostępne apartamenty – nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj termin na pobyt próbny!

>> Pobierz ofertę<<

Jak się mieszka na osiedlu senioralnym?

Dostępne warianty apartamentów

Apartament dla 2 osób

Nowocześnie urządzony, w pełni umeblowany i wyposażony w szereg udogodnień dla osób z ograniczoną sprawnością.
Apartament o łącznej pow. 70 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki oraz tarasu.

Wirtualny spacer

Przechadzka po osiedlu Senior Apartments możliwa jest bez wychodzenia z domu! Przespacerujcie się alejkami naszego osiedla. Wyobraźcie sobie odpoczynek w otoczeniu drzew i zieleni. Przekonajcie się, jak przestronne i wygodnie urządzone są nasze apartamenty. Zapraszamy na wirtualny spacer po Senior Apartments – na dobry początek!

Osiedle to dopiero początek

Wspaniałe mieszkanie to dopiero początek tego, co mamy do zaoferowania.

>> Dowiedz się więcej o usługach, jakie zapewniamy mieszkańcom <<