Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Nareszcie na emeryturze!

Osiedle Senior Apartments to pierwszy w Polsce projekt realizujący znaną i popularną na świecie ideę assisted living, łączącą zalety samodzielnego mieszkania i niezależności z wygodą, bezpieczeństwem oraz pomocą na zawołanie.

Uwolnij się od nudnych i męczących obowiązków, trosk i wiecznego braku czasu. Jesteś na emeryturze. Nareszcie możesz odpocząć!

Żyj dla siebie, nie tylko dla innych

Nie chcesz być ciężarem dla dzieci? Chcesz żyć tak jak zawsze chciałeś? Boisz się samotności, zastanawiasz się nad tym, czy jesteś bezpieczny w swoim domu – osiedle senioralne jest właśnie dla Ciebie i dla Was. Dla każdego kto jest ciekawy świata, szuka nowych znajomości i mieszkania, które dostosuje się do Ciebie.

Przeprowadzka na osiedle senioralne to szans na kontynuowanie wartościowego życia, nareszcie żyć dla siebie, a nie tylko dla innych.

Emerytura po Twojemu. Tak jak chcesz.

Przeprowadzka na osiedle senioralne to wolność, bo mieszkasz u siebie i o wszystkim decydujesz. To bliskość, bo w pobliżu zawsze są ludzie, którzy Ci pomagą, ale tylko wtedy jeśli tego chcesz. To opieka zdrowotna na zawołanie. To życie towarzyskie pełne aktywności i nowych znajomości. To wygoda i urocza, zielona okolica. To emerytura po Twojemu. Tak jak chcesz.