Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL

Wyżywienie

Nie od dziś wiadomo, że samodzielnie mieszkający seniorzy często odżywiają się niewłaściwie. Przyczyną mogą być złe nawyki żywieniowe lub brak do sił do codziennego przygotowywania urozmaiconych i zbilansowanych posiłków.

Dostępne warianty

W ofercie posiadamy dwa warianty: dostarczanie zbilansowanych posiłków z możliwością dostosowania diety (np. dieta cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa, bez laktozy) oraz dostarczanie zakupów mieszkańcom, którzy czerpią przyjemność z samodzielnego gotowania.

Alkohol i biesiadowanie

W przeciwieństwie do instytucji typu domy opieki, u nas mieszkańcy są u siebie, więc i piją co chcą. Jeżeli mają ochotę na lampkę wina, prosecco, czy likieru to na zdrowie! Zwłaszcza, gdy wspólnie biesiadują, co zdarza się często. Nie zabraniamy także palenia papierosów – w końcu każdy jest tu u siebie!

Maria: „Od wielu lat nie miałam już siły żeby zorganizować swoje imieniny u siebie. Córka mówiła, że to nie problem i wszystko wspaniale było zorganizowane u niej. Ale, to nie to samo ! Teraz znowu jestem gospodynią swoich biesiad! To wspaniałe!”

Nasz concierge to specjalista w organizowaniu imprez, przyjęć i wydarzeń rodzinnych naszych mieszkańców.

>>> Dowiedz się więcej, czym jeszcze zajmuje się concierge

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji!