Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Wyżywienie

Nie od dziś wiadomo, że samodzielnie mieszkający seniorzy często odżywiają się niewłaściwie. Przyczyną nie zawsze są złe nawyki żywieniowe, lecz po prostu brak sił do codziennego gotowania i przynoszenia zakupów.

Na osiedlu senioralnym nie musisz się o to martwić. Codziennie dostarczamy zdrowe, zbilansowane posiłki z możliwością dostosowania diety (np. dieta cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa, bez laktozy), pomagamy także w organizacji zakupów, aby nigdy nie zabrakło w lodówce ulubionych rzeczy.

W odróżnieniu od takich instytucji jak domy opieki, my nie narzucamy jadłospisu. U nas mieszkańcy są u siebie, więc jedzą i piją co chcą. Jeżeli mają ochotę na lampkę wina, prosecco, czy likieru to na zdrowie! A okazji do wspólnego biesiadowania nie brakuje. Nie krytykujemy także palenia papierosów – w końcu każdy jest tu u siebie!

Maria: „Od wielu lat nie miałam już siły, żeby zorganizować swoje imieniny u siebie w domu. Córka mówiła, że to nie problem i wszystko wspaniale było zorganizowane u niej, jednak to nie to samo! Teraz znowu jestem gospodynią swoich biesiad! To wspaniałe!”

>>> Dowiedz się więcej o opiece, jaką otaczamy mieszkańców

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji!