Zadzwoń do nas:22 827 57 05
  • PL
  • EN

Wyżywienie

Nie od dziś wiadomo, że samodzielnie mieszkający seniorzy często odżywiają się niewłaściwie. Przyczyną nie muszą być złe nawyki żywieniowe a zwyczajnie brak do sił do codziennego gotowania i przynoszenia zakupów.

Na osiedlu senioralnym nie musisz się o to martwić. Codziennie dostarczamy zdrowe, zbilansowane posiłki z możliwością dostosowania diety (np. dieta cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa, bez laktozy), a także pomagamy w organizacji zakupów, aby nigdy nie zabrakło w lodówce ulubionych rzeczy.

W przeciwieństwie do instytucji typu domy opieki, u nas mieszkańcy są u siebie, więc jedzą i piją co chcą. Jeżeli mają ochotę na lampkę wina, prosecco, czy likieru to na zdrowie! Zwłaszcza, gdy wspólnie biesiadują, co zdarza się często. Nie krytykujemy także palenia papierosów – w końcu każdy jest tu u siebie!

Maria: „Od wielu lat nie miałam już siły żeby zorganizować swoje imieniny u siebie. Córka mówiła, że to nie problem i wszystko wspaniale było zorganizowane u niej. Ale, to nie to samo ! Teraz znowu jestem gospodynią swoich biesiad! To wspaniałe!”

Nasz concierge to specjalista w organizowaniu imprez, przyjęć i wydarzeń rodzinnych naszych mieszkańców.

>>> Dowiedz się więcej, czym jeszcze zajmuje się concierge

Potrzebujesz rady lub masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji!