Stan mojej babci pogorszył się gwałtownie po upadu w łazience i operacji biodra. Wiedzieliśmy, że po wyjściu ze szpitala będzie wymagała stałej opieki, bo nie wstawała już z łóżka. Wybraliśmy ofertę Senior Apartments, ponieważ tam babcia nie czuła się jak w szpitalu. Odeszła w otoczeniu rodziny i życzliwych ludzi. Dziękuję za pomoc i wsparcie!

Hanna

Moi rodzice byli przekonani, że przeżyli już swoje i teraz tylko muszą doczekać końca, coraz bardziej zamykając się we własnych czterech kątach. Nie mieli ochoty na przeprowadzkę. Zgodzili się na próbę, a zostali na stałe i już nie muszę się o nich martwić. Pomysł na połączenie mieszkania z funkcją domu opieki to strzał w dziesiątkę!

Marcin

Miałam wrażenie, że moja Mama czekała na taką propozycję. Nie chciała zostać oddana do domu opieki. Nie dawała tego po sobie poznać, ale była już zmęczona samotnym prowadzeniem domu i coraz częstszym zapominaniem o lekach, zakupach. Po wizycie w ośrodku Senior Apartments decyzja zajęła nam 1 dzień.

Katarzyna

Moja mama wymaga już stałej opieki, z trudem wstaje z łóżka, ma problemy z samodzielnym ubraniem, umyciem się, a także ze zjedzeniem. Myśl o oddaniu jej do placówki napawała mnie jednak strachem. Szukając lepszego rozwiązania trafiłem na stronę Senior Apartments. To było to czego szukałem. Nowoczesny, profesjonalny ośrodek dedykowany seniorom takim, jak moja mama, zapewniający całodobową opiekę i fantastyczne warunki. Gorąco polecam!

Paweł