Oferowany przez nas wynajem krótkoterminowy stanowi rodzaj usługi hotelowej dostępnej dla każdego. Szczególnie doceniają go rodziny z dziećmi, osoby starsze, prywatni przedsiębiorcy, turyści oraz aktywni studenci. Może z niego skorzystać ten, kto pragnie wyrwać się z własnej codzienności i przez krótki okres zażyć oddechu w innym otoczeniu. Nasze apartamenty znajdziesz m.in. na booking.com. Z dumą prezentujemy je jako doskonałą alternatywę dla klasycznego pokoju hotelowego. To także fantastyczna opcja dla ludzi aktywnych zawodowo, specjalistów z branży biznesowej. Wynajem krótkoterminowy bywa im bowiem niezbędny do realizacji celów zawodowych.

Wynajem apartamentów – krótkoterminowy wypoczynek dla całej rodziny

Nasze apartamenty i obejmujący je wynajem krótkoterminowy to niepowtarzalna okazja do wypoczynku dla młodych rodzin z małymi dziećmi i nie tylko. Panująca tu cicha, spokojna atmosfera sprzyja relaksowaniu się, jak również nabraniu dystansu do codziennych spraw. Bezprogowe alejki spacerowe, mieszkania usytuowane na parterze oraz niezwykle atrakcyjna wizualnie infrastruktura osiedla to elementy wpływające na niepodważalną atrakcyjność tego miejsca. Z uwagi na wyżej wymienione udogodnienia wynajem krótkoterminowy skierowany jest do ludzi starszych, z niepełnosprawnościami, ale i rodzin szukających bezpiecznej przystani dla swoich małych podopiecznych.

Apartamenty wynajem krótkoterminowy – oferta stworzona z myślą o Twoim komforcie

Poczucie bezpieczeństwa oraz prywatna strefa komfortu to dwa szczególnie istotne elementy wpływające na dobre samopoczucie towarzyszące nam podczas pobytu w obcym miejscu. Mając tego świadomość, stworzyliśmy przestrzeń godną Twojego zaufania.

Każde mieszkanie na wynajem krótkoterminowy jest wyposażone w niezbędne udogodnienia codziennego życia, takie jak sprzęt AGD, meble, garnki czy naczynia. Zadbaliśmy o to, aby nasi najemcy czuli się u nas tak dobrze, jak we własnym domu. Przepiękne wykończenie wnętrz z dbałością o każdy detal zdecydowanie pomaga nam osiągnąć ten cel.

To jednak nie są jedyne atuty wynajmu krótkoterminowego na tym osiedlu. Bliskość do trasy szybkiego ruchu gwarantuje bowiem niezwykle szybki i bardzo sprawny dojazd do Warszawy. Jest to wspaniałe rozwiązanie i ułatwienie dla turystów pragnących spać z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie mieć możliwość bezproblemowego dotarcia do dużego miasta pełnego różnorodnych atrakcji.

Wynajem mieszkania krótkoterminowy – zadbamy o Twoje bezpieczeństwo

Częstokroć na wynajem naszych apartamentów krótkoterminowy decydują się rodzice z małymi dziećmi, osoby starsze lub ludzie ograniczeni różnego typu niepełnosprawnościami. Jest to oczywiście spowodowane wszechobecnym spokojem, a także aurą sprzyjającą złapaniu oddechu i życiowego balansu. Wiemy jednak, że dla wielu z nas wyjazd do innego miasta bywa niestety ściśle powiązany z niepokojem o swoje samopoczucie, który będzie towarzyszyć nam podczas pobytu w nowej przestrzeni. Nie wspominając już o małych dzieciach, które mają ciekawą tendencję do chorowania akurat z dala od domu. Brak możliwości wizyty u zaufanego lekarza pediatry wywołuje w rodzicach w pełni zrozumiałą panikę, a tym samym psuje pozytywne doznania oraz nastroje towarzyszące wcześniej całej rodzinie.

Przygotowaliśmy się również na takie sytuacje! Nasi najemcy mają dostęp do usług medycznych, pielęgniarskich, a nawet rehabilitacyjnych. Istnieje także możliwość wykonania badań diagnostycznych z krwi. Dzięki takim rozwiązaniom możesz cieszyć się wizytą w nowym miejscu, nie obawiając się o żadną z niesprzyjających sytuacji losowych. Dzięki wynajmowaniu apartamentu na naszym osiedlu nawet przez kilka dni zyskujesz pełne prawo do korzystania z pomocy przysługującej jego stałym mieszkańcom. Wszystko po to, aby zagwarantować Ci poczucie bezpieczeństwa idące w parze z tak ważnym w dzisiejszych czasach spokojem wewnętrznym.

Apartamenty wynajem krótkoterminowy – lokalizacja i okolica

Osiedle położone jest tuż przy granicy Warszawy. Zaprojektowane zostało z myślą o potrzebach osób starszych, by zapewnić im nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale także ciszę i spokój. Tereny zielone pozwalają zapomnieć o zanieczyszczonym miejskim powietrzu, a dźwięki ptaków za oknem i widok biegających wiewiórek sprawia, że można poczuć się jak w bajce. Atutem jest również świetna komunikacja i dobry dojazd do Warszawy przy samej obwodnicy, gdzie znajdują się ważne obiekty, np. Centrum Zdrowia Dziecka, Szpital Kardiologiczny w Aninie czy Park Rozrywki Majaland.

Poznaj naszą ofertę i pozwól sobie na wypoczynek dostosowany do Twoich potrzeb!