Rehabilitacja dla Seniorów jest realizowana na terenie osiedla Senior Apartments. Inicjatywa ta powstała z myślą o realizowaniu podstawowych potrzeb ludzi starszych. Wiele osób starszych zmaga się bowiem z wieloma problemami zdrowotnymi. Obejmują one zwykle różne dziedziny medyczne. Jako twórcy innowacyjnego osiedla dla Seniorów pragniemy, aby zdrowie naszych mieszkańców było odpowiednio wspierane na każdym jego szczeblu. Dlatego wypoczynek i rehabilitacja dla Seniorów odgrywają kluczową rolę w naszych codziennych działaniach. Stwarzają one doskonałą okazję do zadbania o zdrowie kochanych rodziców, czy też dziadków i okazania im należytej troski. Usługa ta jest oczywiście dobrowolna.

Rehabilitacja dla Seniorów w Senior Apartments – kto może skorzystać z usługi?

Rehabilitacja dla Seniorów przeprowadzana na osiedlu Senior Apartments usytuowanym w miejscowości Wiązowna na obrzeżach Warszawy to usługa dodatkowa przysługująca wszystkim mieszkańcom osiedla. W celu sprostowania pragniemy dodać, że mianem mieszkańców określa się nie tylko prawnych właścicieli mieszkań, ale również osoby wynajmujące dane apartamenty przez ustalony czas. Rehabilitacja dla Seniorów została wprowadzona na stałe do naszej oferty, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy Senior z naszego osiedla czuł się należycie zaopiekowany. Wiemy doskonale, że dobre samopoczucie wzbudza w ludziach poczucie bezpieczeństwa, które należy do podstawowych potrzeb naszego organizmu. Spokój wewnętrzny zaś korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne oraz psychiczne każdego z nas. Właśnie te niepodważalne fakty skłoniły założycieli Senior Apartments do stworzenia usługi rehabilitacyjnej dla swoich mieszkańców.

Rehabilitacja dla Seniorów – w jaki sposób skorzystać z usługi i jak ona działa?

Wszystkie usługi, takie jak opieka medyczna, pielęgniarska, czy rehabilitacja dla Seniorów są rezerwowane z początkiem każdego nowego miesiąca. Okres rozliczeniowy wynosi trzydzieści dni. System ten daje możliwość szybkiego dołączenia do grupy osób rehabilitujących się tudzież rezygnację z zajęć, gdy tylko pojawi się ze strony Seniora taka potrzeba.

Senior Apartments gwarantuje uzyskanie szybkiego terminu rehabilitacji wszystkim mieszkańcom osiedla, którzy deklarują chęć uczestnictwa w zabiegach. Zasada ta obejmuje także pozostałe usługi medyczno-opiekuńcze. Jest to nasz ogromny i niepodważalny powód do dumy, ponieważ tym sposobem otaczamy osoby starsze opieką, która jest niezwykle ważna na tym etapie życia.

Rehabilitacja dla Seniorów – zabiegi poprawiające komfort życia

Istotą usługi rehabilitacyjnej dostępnej dla każdego mieszkańca osiedla Senior Apartments jest poprawa jakości funkcjonowania Seniorów poprzez konsekwentne zabiegi zdrowotne. Nasi znakomici Rehabilitanci prezentują indywidualne podejście do swoich Pacjentów. Podczas sesji zajęciowych wspierają proces zdrowienia po różnego rodzaju operacjach, upadkach, czy też przebytych schorzeniach. Przy odpowiednim doborze ćwiczeń starsze osoby, które z dowolnych przyczyn np. przestały poruszać się samodzielnie, mają szansę na realny powrót do chodzenia, czy też bardziej rozwiniętej samoobsługi. Ma to ogromny wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne Seniorów, ale także na ich samopoczucie psychiczne. Nieustannie widoczne, a przede wszystkim odczuwane postępy skutecznie motywują Pacjentów do dalszej walki o własne, świadome zdrowienie.

Rehabilitacja dla Seniorów – zakres zajęć

Wypoczynek i rehabilitacja dla Seniorów to doskonały czas na poprawę stanu zdrowia oraz zatroszczenie się o siebie. W ramach usługi „Rehabilitacja” Spółka organizuje i zleca zajęcia rehabilitacyjne, do których zaliczają się:

  • masaże;
  • terapia manualna;
  • rehabilitacja ogólnoustrojowa;
  • rehabilitacja neurologiczna/ kardiologiczna/ ortopedyczna;
  • rehabilitacja grupowa.

Rehabilitanci tworzą na sesjach zdrowotnych przyjemną, relaksującą atmosferę i jednocześnie skutecznie motywują do działania. Ich nadrzędnym celem jest wyrobienie w Pacjentach konsekwencji niezbędnej do uzyskania satysfakcjonujących efektów zdrowotnych.

Poznaj szczegóły naszej oferty, kontaktując się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Zdrowie naszych najbliższych jest przecież najcenniejsze.