Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również wynajem długoterminowy apartamentów dla seniorów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą uniknąć dużej inwestycji, jaką jest nabycie własności mieszkania dla osoby starszej. Osobom wynajmującym mieszkanie długoterminowo przysługuje pełne prawo do korzystania z udogodnień zapewnianych w obrębie osiedla.

Już dziś zachęcamy serdecznie do dokładnego przeanalizowania naszej oferty, cennika oraz warunków umowy. Jeżeli po drodze nasuną Ci się jakiekolwiek pytania, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi drogą mailową, telefoniczną lub poprzez osobiste spotkanie w naszym biurze.

Wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów – do kogo kierowana jest nasza oferta?

Wynajem długoterminowy apartamentów dla seniorów dedykowany jest rodzinom osób starszych, mieszkających np. w różnych miastach. W takiej sytuacji poświęcenie seniorom uwagi, czy też zapewnienie osobistej opieki jest znacznie utrudnione przez odległość. Częstokroć jedynym racjonalnym wyjściem z tej sytuacji jest przesiedlenie mieszkającego daleko członka rodziny do miasta, w którym otrzyma od bliskich zasłużoną pomoc. Wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów to także doskonała gratka dla ludzi w słusznym wieku chcących zmienić dotychczasowe warunki miejsca zamieszkania, chociażby na mniejszy metraż.

Zatem nie musisz czynić kosztownych transakcji mających na celu zdobycie tytułu własności danego apartamentu, aby móc cieszyć się obecnością ukochanej osoby blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jesteśmy tutaj po to, aby zadbać o Twoich najbliższych na miarę ich indywidualnych potrzeb. Zaufały nam już setki zadowolonych użytkowników. Dołącz do nich już dziś!

Wynajem długoterminowy apartamentów dla seniorów – zalety osiedla stworzonego z myślą o osobach starszych

Wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Wśród nich wymienić należy zalety samego osiedla, czyli:

  • jego ogólną infrastrukturę dostosowaną do możliwości fizycznych osób starszych i niepełnosprawnych;
  • parterowe budownictwo;
  • alejki spacerowe pozbawione wszelkiego rodzaju progów, czy też wysokich krawężników, wyposażone zaś w wygodne ławki;
  • cichą i spokojną atmosferę panującą tu każdego dnia;
  • możliwość nawiązania wartościowych relacji pomiędzy sąsiadami w podobnym wieku;
  • innowacyjność ogólnego projektu oraz budowa kolejnych osiedli dla seniorów;
  • dostęp do wszystkich udogodnień oferowanym mieszkańcom apartamentów.

Klienci decydujący się na wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów od dnia podpisania umowy stają się pełnoprawnymi mieszkańcami naszego osiedla. Taki stan rzeczy ma miejsce oczywiście do dnia zakończenia podpisanej umowy.

Wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów – opieka medyczna w zasięgu ręki

Bardzo często osoby starsze są obarczone różnego rodzaju schorzeniami lub dysfunkcjami cielesnymi. Z uwagi na ten fakt wymagają one wzmożonej uwagi, całodobowej opieki bądź szerokiego zakresu usług medycznych wspomagających ich codziennym funkcjonowaniu.

Mając tego świadomość, stworzyliśmy miejsce z dostępem do usług medycznych, pielęgniarskich, jak również rehabilitacyjnych. Wynajęcie całodobowej opieki także jest tutaj możliwe.

W związku z powyższym, decydując się na wynajem długoterminowy mieszkania dla seniorów, zyskujesz dla swoich najbliższych nie tylko fantastyczne miejsce do życia, ale również przestrzeń będącą doskonałym wsparciem dla każdej ze stron. Ponadto osoby przeżywające jesień swojego życia mogą czuć się tym kompleksowo zaopiekowane, spokojne i co ważne – bezpieczne.

Naszym najważniejszym celem, jaki pragnęliśmy osiągnąć podczas budowania pierwszego osiedla dla seniorów, było stworzenie przestrzeni przyjaznej wszystkim ludziom wymagającym szczególnej troski, empatii, opieki, a także niczym nieograniczonej wygody. Z ogromną dumą i zadowoleniem możemy dziś przyznać, że wszystkie te założenia zostały zrealizowane w stu procentach.

Czy było warto? Zdecydowanie tak!